Salvador Dalí

(1904-1989)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Surrealistický anděl

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    bronz na mramorovém podstavci, v. 36 cm, značeno vzadu na podstavci Salvador Dalí, pozdější odlitek, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Dali

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 15:00

    bibliofilie, 39x volný list s ilustracemi ke Zpěvům Maldororovým C. de Lautréamonta, včetně přiloženého plakátu (A1) k výstavě, vyd. Galerie D, Praha, 1967, v původním papírovém pouzdře, listy v dobrém stavu, plakát se dvěma malými trhlinkami v přehybu, pouzdro bez vady, antiqari.at Radhošťská, stud…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ilustrace k Danteho Božské komedii

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    kompletní cyklus 100 barevných dřevorytů, 1960, 33 x 26,2 cm, č. 2777/3900, uloženo v šesti originálních kartonových krabicích, grafiky v intaktním stavu, krabice mírně poškozeny, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Stáří (Edades de la vida)

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    litografie, 1973, 60 x 44 cm, sign. PD Dalí, P/A, litografie vyšla nákladem 300 listů, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    L´Enfer 1, Chant 2

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    mědirytina, 1960, 27 x 20 (33 x 26) cm, 130/165, B.K.F. Rives, list z Dalího slavného grafického souboru, tentokrát ve vzácném limitovaném mědirytinovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Le Purgatoire 1, Chant 10

    Položka č.: 396

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    dřevoryt, 1950-1969, 25,5 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 393

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 708

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:14

    dřevoryt, 1950-1969, 24,5 x 19 (27,5 x 20) cm, značeno DU Dalí, na papíře místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 704

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:10

    litografie, 41,8 x 35,8 cm, sign. PD Dalí, MDCCXCVII/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Mirage

    Položka č.: 699

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:08

    litografie, 29 x 48 cm, sign. PD Dalí, MDCCXCI/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Assumpta Corpuscularia Lapislazulina

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:57

    tisk, 48 x 30,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCXCIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 19: Dantův sen

    Položka č.: 682

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:48

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, přiložen díl Božské komedie Očistec, který byl vydán v italském jazyce k těmto dřevotům Salvadora Dalího, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:47

    barevný dřevoryt, 25,5 x 18 cm, značeno NU v desce Dalí, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Z Božské komedie

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:43

    dřevoryt, 24,7 x 18,7 cm, rám, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 20: Lakomství a marnotratnost

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:10

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 5: Nová podoba Beatrice

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:06

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv 34: Zjevení

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:05

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 24: Strom pokání

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 31: Dantovo vyznání

    Položka č.: 364

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 8: Zuřivci

    Položka č.: 363

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Honey is Sweeter than Blood

    Položka č.: 312

    litografie, 2000, 35,5 x 43 cm, sign. PD Dalí, č. 1791, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Church and Empire (Z cyklu Božská komedie)

    Položka č.: 310

    dřevoryt, 1950-1969, 25 x 18,8 (33 x 26,2) cm, Ráj. Zpěv č. 6: Church and Empire, edice DArt Les Heures Claires Paris, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Z cyklu Šalamounova píseň písní

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    barevná suchá jehla, 41 x 32 cm, sign. PD Dalí, rám, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 31: Archanděl Gabriel

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 14: Duch tázající se Danta

    Položka č.: 24

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Dream about landscape

    Položka č.: 226183

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:04

    tisk, 23,8 x 42,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCCXIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Fried Eggs on the Plate without the Plate

    Položka č.: 236608

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:02

    litografie, 43,7 x 36 cm, sign. PD Dalí, CMLXXX/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Bacchanale

    Položka č.: 236607

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:01

    litografie, 30,8 x 42,2 cm, sign. PD Dalí, CMLXXX/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Tristan a Isolda

    Položka č.: 236606

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:00

    litografie, 23,2 x 42 cm, sign. PD Dalí, MXVII/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero