Jaroslav Černý

(1904-1984)

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Ohnivá louka

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:12

    olej, papír, 1952, 22 x 30 cm, sign. PD J. Černý 52, rám, nalepeno na kartonu, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Černý, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu