G. S. Maran

(1886-?)

  • G. S. Maran

    (1886-?)

    Dvorek na Ovocném trhu č. 5

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:28

    lept, 19,5 x 18,5 cm, sign. PD Maran, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu poškození

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu