Jan Bartůšek

(1935-1993)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Přehrada

    Položka č.: 1078

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:40

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 18 x 12 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Gesto

    Položka č.: 1077

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:39

    bromostříbrná fotografie, 70.-80. léta 20. století, 22,8 x 27,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu