Sucharda

  • Sucharda

    Letní krajina

    Položka č.: 1021

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:01

    olej, karton, 37,5 x 51 cm, sign. LD Sucharda, rám, vzadu nalepen štítek s věnováním: Drahému Rudlovi v upomínku na památný den 14. srpen táta

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu