Zuzana Mináčová

  • Zuzana Mináčová

    Jana Březinová

    Položka č.: 951

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 04:17

    fotografie, 1969, 23,6 x 17,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Zuzana Mináčová

    Zuzka Kocúriková

    Položka č.: 950

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 04:16

    fotografie, 1969, 17,3 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Zuzana Mináčová

    Strom v krajině

    Položka č.: 864

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:48

    fotografie, 2004, 59 x 49 cm, PD monogr. Z. M., rám, vzadu věnování a sign. Zuz Mináčová, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)