Jindřiška Beberová

(1922-?)

  • Jindřiška Beberová

    (1922-?)

    Princezna na hrášku

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    22x akvarel, papír, 1988, vše 27 x 37 cm, vše sign. na paspartě Jindra Beberová, ilustrace k pohádce H. CH. Andersena, napsala Zuzana Nováková, na prvním listě razítko ČFVU, na vložených ultrafanech titulky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu