Pavel Herynek

  • Pavel Herynek

    Otakar Březina: Sen o nadčlověku

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    kniha, litografie ve frontispisu P. Herynek, vyd. J. Glivický, Prostějov, 1977, strojopis, volné listy, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Herynek

    O. Březina: Prolog k Hudbě pramenů

    Položka č.: 85

    kniha, sign. dřevořez ve frontispisu P. Herynek, vyd. J. Glivický, Prostějov, 1978, volné listy, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Herynek

    Jaroslav Seifert: Kanálská zahrada

    Položka č.: 1025

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 10:26

    bibliofilie, ruční kresba ve frontispisu P. Herynek, vyd. Josef Cipra, Kladno, 1978, volné listy v obálce, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Pavel Herynek

    Kámen

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:30

    tuš, plátno, 2017, 40 x 40 cm

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)