Jiří Rada

(1929-2012)

  • Jiří Rada

    (1929-2012)

    Okno

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    olej, plátno, 1975, 80 x 92 cm, sign. LD J. Rada, rám, tématem Radových obrazů je často krajina, a tak by mohl autor být snadno řazen mezi krajináře. Tématem často bývají zahrady, venkovské domy nebo koruny stromů. Také valérům šedé, modré a zelené zůstává autor věrný. Tato opakující barevnost se st…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)