Josef Glückselig

(1908-1986)

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Lesní tůň

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    olej, plátno, 60 x 104 cm, sign. LD J. Glückselig, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu