Širván Kuba Pirepedil

  • Širván Kuba Pirepedil

    Zakavkazsko

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 13:53

    ručně vázaný koberec, vlna, antik (počátek 20. století, odborně zrestaurovaný), 153 x 114 cm, Slavný design pirebedil nabývá na harmonii díky stářím získané oxidaci barev. Jeho příjemný vzhled, a to nejen díky zemitým odstínům, zavěšením na stěnu nenápadně zkrášlí každý interiér. Koberec pirebedil j…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Širván Kuba Pirepedil

    Zakavkazsko

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 134.000 CZK (5.360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 21:53

    ručně vázaný koberec, vlna, antik (počátek 20. století), stav A+ (odborně restaurováno), 170 x 145 cm, Představuje jeden z dalších oblíbených vzorů pocházejících z oblasti Kuby. Mají zpravidla tmavou půdu, na níž se rozvíjí efektní vzor s výraznými volutovými motivy řazenými ve středu i symetricky …

    Aktuální cena: 134.000 CZK (5.360 €)

    Odhadní cena: 370 000 - 420 000 CZK