• Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:43

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Přehled rostlin - ilustrované vydání (Pen - cchao)

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    čínská bibliofilie, 3 sešity, tištěno koncem 18. století, deskotisk - dřevořez, zkrácené vydání velkého Pen-cchao z dynastie Sung, zažloutlý papír, obálky svazků mírně poškozené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Dějiny dynastií Suli a Tchang - Ilustrované vydání

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    čínská bibliofilie, dílny v Čchan-čou. 1696, deskotisk - dřevořez, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Gustav Husák

    Položka č.: 1489

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 20:55

    tisk, 43 x 31 cm, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu