Jakub Krejčí

  • Jakub Krejčí

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 12:00

    litografie, 1991, 38 x 49, 5 cm, sign. PD, č. 32/100, Originální ilustrace, která je součástí nové knihy Alžběty a Vratislava Hláskových.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jakub Krejčí

    Položka č.: 26

    litografie, 1992, 38 x 49, 5 cm, sign. PD, č. 51/100, Jakub Krejčí byl spoluzakladatelem fenomenálního divadelního projektu: „DIVADELNÍ POUŤ“ v roce 1984, multižánrové skupiny loutkářů, mimů, kabaretiérů, akrobatů, muzikantů a pouličních umělců. Byl jeho generálním scénografem a multižánrovému divad…