Rudolf Janák

  • Rudolf Janák

    „Počítajte so mnou

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 12:00

    akryl, plátno, 90 x 100 cm, sign. PD, "Rudolf Janák ve své tvorbě spojuje abstraktní formálnost s reálnou skutečností, čímž vzniká přirozená autentická zpověď každodennosti. Obrazy charakterizují malířské protipóly: kresebnou linku a podrobné zpracování detailů střídají hrubé tahy štětcem. Ta…

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)