Basma Al-Shiekhli

(2000)

  • Basma Al-Shiekhli

    (2000)

    Říše snů

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:00

    akvarel, plátno, 30 x 40 cm, častá dobrovolnice na akcích Múz dětem, studentka Vyšší odborné školy zdravotnické. „Malování je mým koníčkem, díky němuž se nořím do barev a pocity vyjadřuji beze slov. Je mi velkým potěšením se podílet na této akci.“

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)