Zbyšek Sion

  • Zbyšek Sion

    Koule (PF 2000)

    Položka č.: 1207

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:13

    akvarel, pastel, papír, 1999, 15,8 x 21,5 cm, sign. PD Zbyšek Sion, uprostřed přeložený papír, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Zbyšek Sion

    Tanec

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:46

    litografie, 2010, 37,5 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, rám, č. 21/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:17

    litografie, 2010, 37,3 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 55/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zbyšek Sion

    Obloha před bouří II.

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    olej, překližka, 1993, 28,8, x 40,8 cm, sign. PD Z. Sion 93, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava

    Položka č.: 702

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 23:43

    litografie, 2010, 48,8 x 34 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 69/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Zbyšek Sion

    Běžící

    Položka č.: 229075

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:10

    litografie, 2010, 37,4 x 23,7 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 80/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Zbyšek Sion

    Dvě hlavy a Výskok

    Položka č.: 230721

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:17

    2x litografie, 2010, 41,5 x 29 a 37,5 x 23,8 cm, obě sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 40/100 a č. 26/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu