Pavel Besta

  • Pavel Besta

    Nastálo spolu

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 19:18

    olej, plátno, 2014, 25 x 27 cm, sign. PD Besta 14, drobná, až křehce vyznívající práce autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Nastálo spolu, malba vzniklá velmi subtilnímu výtvarnými prostředky, …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK

  • Pavel Besta

    Černé znaky

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 56.000 CZK (2.240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    olej, plátno, 2005, 67 x 63 cm, sign. PD Besta 05, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 56.000 CZK (2.240 €)