Vladimír Suchánek

  • Vladimír Suchánek

    Osamění III.

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 12:00

    barevná litografie, 71 x 50, 5 cm, sign. uprostřed, "Akademický malíř Vladimír Suchánek, je pokládán za mistra barevné litografie a předního českého grafika druhé poloviny 20. století. Do roku 2016 uspořádal sto sedmdesát samostatných výstav v České republice i v zahraničí a zúčastnil se téměř…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)