Vojtěch Hynek Popelka

(1888-1971)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1971)

    Tokání tetřeva

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 12:48

    olej, plátno, 63 x 78 cm, sign. PD V. H. Popelka , žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1971)

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 11:29

    olej plátno, 1922, 39 x 52 cm, sign. PD V. H. Popelka 1922, rám, žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1971)

    Ovce

    Položka č.: 245

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2018 14:04

    olej, plátno, 1933, 62 x 76 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen, plátno nezajištěno v rámu, žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1971)

    Ovce na pastvě

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 21:49

    olej, plátno, 30 x 38 cm, sign. LD H Popelka, rám, rám poškozen, žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)