Miroslav Kemel

(1963)

  • Miroslav Kemel

    (1963)

    Silnice

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:14

    olej, plátno, 52 x 67 cm, rám, Vystudoval ČVUT, Stavební fakulta. Absolvoval kursy figurální kresby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u doc. Borise Jirků. Od roku 1990 je na volné noze a jako známý karikaturista pracuje jak pro největší deníky, tak pro další média. Žije v Praze, ateliér má na Berou…

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Miroslav Kemel

    (1963)

    Nebem strašení

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:10

    autorský signovaný tisk, 30 x 40 cm, Vystudoval ČVUT, Stavební fakulta. Absolvoval kursy figurální kresby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u doc. Borise Jirků. Od roku 1990 je na volné noze a jako známý karikaturista pracuje jak pro největší deníky, tak pro další média. Žije v Praze, ateliér má na…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu