Libor Jaroš

  • Libor Jaroš

    Toskánské kameny II

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    akryl, plátno, 52 x 72 cm, sign. PD L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Libor Jaroš

    U Rottů

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    olej, plátno, 59 x 63,5 cm, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)