• Václav Hollar

    (1607-1677)

    Bojovník

    Položka č.: 878

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 15:00

    mědirytina, 29 x 19 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Antická busta ženy

    Položka č.: 875

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    mědirytina, 1645, 11,7 x 7,8 cm, značeno PN W. Hollar delin: in Domo Arundeliana Londini et Sculpsit A 1645, č. 590 v soupisu na http://link.library.utoronto.ca/hollar/, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Vlk a liška (The wolf and the fox)

    Položka č.: 874

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    mědirytina, 1660, 25 x 17 cm, PD značeno v desce WHollar, rám, č. 32, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    O meči a o poutníku (The satyr and the sword)

    Položka č.: 872

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    mědirytina, 25 x 20 cm, č. 15, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Otto Dítě

    Povozy - Fr. Poustka, výroba velocipedů a motorů

    Položka č.: 861

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    fotografie, 17,2 x 23 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Jan Palach

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    fotografie, 40 x 30,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Vilém Reichmann - edice mezinárodní fotografie

    Položka č.: 853

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    soubor 12 fotografií, 1984, 30 x 24 cm, průvodní text Aleny Šlachtové, autor obálky Libor Fára, vydalo Pressfoto, Praha 1984, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Lauschmann

    (1901-1991)

    Jan Lauschmann - edice mezinárodní fotografie

    Položka č.: 852

    soubor 12 fotografií, 1984, 30 x 24 cm, průvodní text Daniely Mrázové, autor obálky Libor Fára, vydalo Pressfoto, Praha 1984, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, žák J. Milbauera v Ústavu praktické fotografie, člen ČKFA v Brně

  • Eva Semotanová

    Staré mapy českých zemí

    Položka č.: 850

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    tisk, 16x mapa na přírodním papíru Tintoretto neve 63,5 x 45,5, vyd. Prostor, Praha, 2000, odborný komentář E. Semotanová, obs.: Mapa Čech v podobě růže z roku 1668, Klaudyánova mapa Čech z r. 1518, Halwigova mapa Slezska z r. 1561, Fabriciova mapa Moravy z r. 1569, Komenského mapa Moravy z r. 1680,…

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Winkler

    Mapa Prácheňska

    Položka č.: 843

    mědirytina, 44,5 x 40 cm, zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Johann Baptista Homann

    (1664-1724)

    Mapa Hradiště (Morava)

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    kolorovaná mědirytina, 48,5 x 58,5 cm, uprostřed slepený, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • S. Robert

    Mapa Čech

    Položka č.: 838

    kolorovaná mědirytina, 49,5 x 58,3 cm, uprostřed slepený, lehce poškozený a zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Obléhání Prahy

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    kolorovaná mědirytina, 1757, 17 x 29,8 cm, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Matthäus Seutter

    (1678-1757)

    Atlas Novus sive Tabula Geographica

    Položka č.: 821

    kolorovaný dřevoryt, 50 x 29 cm, titulní list, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Friedrich Iwan

    (1889-1967)

    Pohled na Sněžku

    Položka č.: 814

    lept, 13,2 x 18 cm, sign. PD Friedr. Iwan, rám, zažloutlý, zašpiněný papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Zápasník Sumo

    Položka č.: 793

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    japonský dřevořez, 35,7 x 25,9 cm, značeno razítkem dílny, pokrčený, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Samuraj s mečem

    Položka č.: 788

    japonský dřevořez, 37 x 26 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Zápasník Sumo

    Položka č.: 783

    japonský dřevořez, 35 x 21,7 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    J. Vladislav: Kouzelný slabikář

    Položka č.: 760

    kniha, ilustrace, grafická úprava a vazba Z. Seydl, vyd. SNDK, Praha, 1961, plpl. vazba, nestr. (cca 150s.), odřené okraje desek, zašpiněné ořízky, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Různí autoři

    Tvář (ročník 1964)

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    časopis, 1. ročník významného uměleckého a společenskokritického časopisu, vedoucí redaktor Fr. Vivant (vl. jm. Fr. Petiška), přispěvatelé a ukázky z děl: J. Mukařovský, J. Chalupecký, J. Lederer, J. Gruša, L. Fuks, A. Pohribný, V. Nebeský, K. Milota, V. Havel, A. Brousek, I. Wernisch, I. Možný, J. …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Hiršal

    (1920-2003)

    Experimentální poezie

    Položka č.: 751

    kniha, výbor připravil, zahraniční texty přel., doslovem a komentářem opatřil J. Hiršal a B. Grögerová, vyd. Odeon, Praha, 1967, upr. O. Hlavsa, clpl. vazba s ob., 264s., zadní strana obálky poškozená, jinak velmi dobrý až výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Hiršal

    (1920-2003)

    Co se slovy všechno poví

    Položka č.: 747

    kniha, vytvořili J. Hiršal a B. Grögerová, il. V. a P. Brázdovi, vyd. SNDK, Praha, 1964, brož s měkými koženými deskami, 45s., některé listy ušpiněné ohmatáním, mírně pomačkané růžky, na předsádce vlastnický podpis, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

  • Giacomo Girolamo Casanova

    (1725-1798)

    Memoiry I.-IX.

    Položka č.: 742

    kniha, vyd. Alois Hynek, Praha, nedatováno, ilustrováno, 8x pův. nakl. brož (II. a III. díl v jednom svazku), restaurováno - nové ořízky, zpevněné hřbety, chybějící části obálek doplněny, velmi dobrý až výborný stav, antiqari.at Radhošťská

  • Jáchym Topol

    Vlhký básně a jiný příběhy

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    kniha, vydáno v nákladu 500 kusů pro studijní účely, vyd. NTS Ruiny, Pedagogická fakulta, Plzeň, 1990, sešit, tištěný strojopis, 39s., lehce ušpiněná obálka, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • x

    Amtliches Material zum Massenmord von Katyn

    Položka č.: 726

    kniha, obs. 166s. textu (něm.), seznam 4143 identifikovaných těl k datu 7. června 1943, 58 čb. vyobrazení v příloze, vyd. Zentralverlag der NSDAP, Berlín, 1943, brož, naržená ob. s flíčkama, blok listů v dobrém stavu, antiqari.at Radhošťská

  • Luděk Marold

    (1865-1898)

    Dopis Franitšku Hlavatému

    Položka č.: 720

    dopis, 8 x 10 cm, žák prof. F. Sequense, M. Pirnera a F. Čermáka na AVU v Praze, studium na ČVUT v Praze, na Akademie der Bildenden Künste v Mnichově a École des Beaux Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a spolku Škréta

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Erotický kalendář

    Položka č.: 708

    12x zinkografie, 9,5 x 7 cm, 12 volných zinkografických obrázků s erotickým výjevem, názvem měsíce a lidovým rčením, bez výrazného poškození , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jak to slyšíme když tramvají jezdíme

    Položka č.: 707

    19 x tisk, 8 x 6 cm, skládačka 19 tiskových obrázků s erotickou tématikou z tramvajového prostředí, pomačkané růžky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Myslivecká latina

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    11x zinkografie, 9 x 6,5 cm, 11 zinkografických ručně kolorovaných obrázů s erotickou tématikou v mysliveckém prostředí, bez výrazného poškození , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Šibeničky Ročník II. 1919 – 1920

    Položka č.: 701

    kniha, 1919, 35 x 28 cm, český ilustrovaný humoristický časopis, bohatě ilustrováno, k autorům patřili: Zdeněk Kratochvíl, Josef Lada, V.H. Brunner, Josef Pelc a další, Přivázán roč. III, č.1,3,4, potah na vazbě podle kresby O. Menharta, vazba celoplátěná, stav dobrý, mírně rozevřené desky, Antikvar…