Miroslav Pokluda

(1919)

  • Miroslav Pokluda

    (1919)

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 139868

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:50

    litografie, 60,4 x 36,2 cm, sign. PD M. Pokluda, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu