Karol Molnár

(1903-1981)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Vojenský tábor v Leamingtonu

    Položka č.: 224817

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2019 18:18

    akvarel, tužka, papír, 18,5 x 24,7 cm, monogramováno PD MK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 236200

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 15:24

    olej, plátno, 73,5 x 60 cm, sign. PD Molnár, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Vázání snopů

    Položka č.: 230579

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2019 14:55

    tuš, papír, 17,5 x 20 cm, monogr. PD MK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)