František Zikmund

(1893-1955)

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Vesnice pod skálou

    Položka č.: 207708

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 12:55

    olej, plátno, 64 x 88 cm, sign. PD F. Zikmund, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)