Salvador Dalí

(1904-1989)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Dream about landscape

    Položka č.: 226183

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:04

    tisk, 23,8 x 42,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCCXIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Fried Eggs on the Plate without the Plate

    Položka č.: 236608

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:02

    litografie, 43,7 x 36 cm, sign. PD Dalí, CMLXXX/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Bacchanale

    Položka č.: 236607

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:01

    litografie, 30,8 x 42,2 cm, sign. PD Dalí, CMLXXX/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Tristan a Isolda

    Položka č.: 236606

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:00

    litografie, 23,2 x 42 cm, sign. PD Dalí, MXVII/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Casanova list č. 8

    Položka č.: 236493

    Vyvolávací cena: 8.300 CZK (332 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 16:07

    Aktuální cena: 8.300 CZK (332 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Metamorphosis of Narcissus

    Položka č.: 234292

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2019 18:49

    tisk, 25,2 x 39 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXLIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Shirley Temple

    Položka č.: 234291

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2019 18:48

    tisk, 29,9 x 39,9 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCMXXV/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Žena s hlavou z růží

    Položka č.: 234953

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 23:10

    tisk, 47,5 x 36 cm, PD značeno Dalí, MDCCXC/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Archeologická reminiscence

    Položka č.: 234936

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 22:36

    tisk, 33,3 x 44,6 cm, PD značeno Dalí, MCLIV/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Zjevení Venuše

    Položka č.: 234935

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 22:34

    tisk, 45,7 x 31,7 cm, PD značeno Dalí, MDCIV/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 230370

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:16

    tisk, 35 x 44 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Vzpomínka na dětství ženy

    Položka č.: 226177

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:28

    tisk, 33 x 40 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, katalogizováno A. Fieldem, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 226175

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:26

    tisk, 33 x 42 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCLIVúMM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero