Ewa Nemoudry

  • Ewa Nemoudry

    Lulu

    Položka č.: 204593

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:23

    litografie , 21 x 27 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, 73/100, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu