Václav Radimský

(1867-1946)

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 241998

    Vyvolávací cena: 250.000 CZK (10.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 01. 2020 18:18

    olej, karton, cca 1930-35, 69 x 98 cm, sign. LD Radimský, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, nabízená položka je dílem významného českého autora, který se výrazně prosadil i v zahraničí. Za svého pobytu v Paříži se seznámil s impresionisty kolem Clauda Moneta a Camilla Pissara. S …

    Aktuální cena: 250.000 CZK (10.000 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu