Josef Fuhrich

(1800-1876)

  • Josef Führich

    (1800-1876)

    Jitka v císařském ležení u Berouna

    Položka č.: 223281

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:05

    litografie, 24,9 x 33 cm, značeno LD v desce Führich inv. Gareis lith., A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Führich

    (1800-1876)

    Otakaru se podává císařská koruna

    Položka č.: 223283

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:04

    litografie, 24,7 x 33,3 cm, značeno LD v desce J. Führich inv. et. Gareis lith., A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Führich

    (1800-1876)

    Vojtěchův návrat

    Položka č.: 223284

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:03

    litografie, 24,7 x 32,8 cm, značeno LD v desce J. Führich inv. et. lith., A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Führich

    (1800-1876)

    Smír mezi vévodami Konrádem a Bedřichem

    Položka č.: 223285

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:02

    litografie, 25 x 35,5 cm, značeno LD v desce J. Führich inv. et. lith., A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)