Antonín Volhejn

(1910-1988)

akademický malíř, výtvarník a restaurátor

  • Antonín Volhejn

    (1910-1988)

    Položka č.: 228807

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:12

    olej, karton, 1943, 43,3 x 34 cm, sign. PD A. Voĺhejn 1943, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák Maxe Švabinského, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu