Jana Krotká

(1950)

  • Jana Krotká

    (1950)

    Dvojice

    Položka č.: 206465

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:24

    olej, sololit, 1992, 33 x 25,5 cm, sign. PD Jana Krotká 92, rám, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)