Marcel Niederle

(1898-1990)

Akademický malíř a světově uznávaný autor velkého počtu kreseb ze sportovního prostředí

  • Marcel Niederle

    (1898-1990)

    Derby Slavia - Sparta

    Položka č.: 225761

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2019 15:50

    akvarel, pastel, tuš, tužka, papír, 1978, 35,5 x 26 cm, sign. PD Marcel Niederle 1978, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu