Vítězslav Fleissig

(1983-1955)

  • Vítězslav Fleissig

    (1983-1955)

    Polní cesta

    Položka č.: 222221

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:17

    lept, 1933, 8,7 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, zažloutlý papír,fleky na papíře, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)