A. Potter

  • A. Potter

    Les

    Položka č.: 229979

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 19:38

    olej, karton, 42 x 32 cm, sign. LD A. Potter, rám, při okrajích lehce poškozeno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)