Jana Pivovarská

  • Jana Pivovarská

    Ostravské ráno

    Položka č.: 233540

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:32

    olej, plátno, 1975, 42,5 x 70 cm, sign. PD Pivovarská 75, rám , vzadu nalepen autorský štítek , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu