Jan Skorka Lauko

(1966)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Šipkaři

    Položka č.: 242075

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2020 18:13

    olej, plátno, 2018, 60 x 80 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2018, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 18 000 Kč CZK