Rudolf Němec

(1936-2015)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Čtverec

    Položka č.: 234701

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2019 18:14

    olej, plátno, 135 x 120 cm, sign. DU Němec, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu