Emil Holárek

(1867-1919)

  • Emil Holárek

    (1867-1919)

    Karneval života

    Položka č.: 227624

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:12

    lept, 14,5 x 23 cm, LD monogr. E.H. značeno v tisku Holárek, rám, vzdu tužkou popsáno, provenience z pozůstalosti malíře Emila Holárka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a F. Sequense na AVU v Praze, člen spolku mladých českých výtvarníků Škréta

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)