Karel Špillar

(1871-1939)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    V objetí

    Položka č.: 236768

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 16:32

    litografie, 1927, 18 x 12 cm, sign. LD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara , lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    U řeky

    Položka č.: 236767

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 16:31

    litografie, 45 x 37,5 cm, DU značeno na kameni K. Špillar, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Čestný diplom, sdružení zahrádkářů

    Položka č.: 230225

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2019 13:57

    litografie, 1923, 51,5 x 38,5 cm, sign. LN na kameni K. Špillar 1923, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)