Karel Wellner

(1875-1926)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Večer (Exlibris Ant. Stupal)

    Položka č.: 223950

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 19:16

    dřevoryt, 1922, 9,2 x 7,7 cm, LD značeno ve štočku KW, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Městečko

    Položka č.: 240841

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:42

    lept, 19,3 x 15,6 cm, sign. PD KWellner, zašpiněný papír, na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Katedrála v Brně

    Položka č.: 240842

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:41

    lept, 21,8 x 16 cm, sign. PD KWellner, zašpiněný papír, na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Pohled na Brno

    Položka č.: 211309

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 14:03

    lept, 1920, 14,8 x 29,5 cm, sign. PD KWellner 920, rám, zažloutlý, zašpiněný papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)