Karel Jerie

  • Karel Jerie

    Modrásek

    Položka č.: 218970

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 16:45

    litografie, 2009, 38 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 39/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Modrásek

    Položka č.: 238725

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 21:24

    litografie, 2009, 38 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 34/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Feldwebel Brock

    Položka č.: 205315

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:27

    litografie, 2011, 21 x 30 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/30, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Jerie

    Doctor Schnabel von Rome

    Položka č.: 205314

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:24

    litografie, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/33, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Jerie

    Král Bulharů

    Položka č.: 202657

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 16:48

    litografie, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/30, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)