Josef Kaplický

(1899-1962)

  • Josef Kaplický

    (1899-1962)

    Ženský akt

    Položka č.: 235310

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 22:18

    litografie, 1943, 44 x 24,5 cm, sign. LD J. Kaplický 43, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. H. Brunnera a E. Dítěte na VŠUP v Praze, poté prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen skupiny UB a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)