Ladislav Hájek

(1907-?)

  • Ladislav Hájek

    (1907-?)

    Z Belvederu

    Položka č.: 226693

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:14

    litografie, 1982, 32,7 x 25,3 cm, sign. PD Lad. Hájek 1982, 120/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Steinera ve Vídni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ladislav Hájek

    (1907-?)

    Pohled na Starém město pražské

    Položka č.: 208065

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 13:50

    litografie, 1971, 31,5 x 59 cm, sign. PD Lad. Hájek 1982, 84/110, v místě původního rámu zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Steinera ve Vídni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)