Otto Placht

  • Otto Placht

    Noční krajina II

    Položka č.: 236982

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 09. 2019 18:32

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. vzadu Otto Placht 2017, autor je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, posléze se stal jedním z nejznámějších malířů expresivní abstrakce. Jeho tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nab…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Otto Placht

    Noční krajina I.

    Položka č.: 233830

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2019 18:30

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. Otto Placht 2017, autor je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, posléze se stal jedním z nejznámějších malířů expresivní abstrakce. Jeho tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené …