Aljo Beran

(1907-1990)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 213037

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 13:40

    olej, lepenka, 67 x 41 cm, sign. PD ABeran, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných u…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Bohyně, Ex Libris Dr. Robert Smetana

    Položka č.: 231111

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:18

    litografie, 1944, 8,5 x 5,5 cm, vzadu popsáno Aljo Beran, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Akt dívky, Ex libris J.R.Bečák

    Položka č.: 231110

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:16

    litografie, 1944, 5 x 8 cm, sign. Beran v tisku, vzadu popsáno Aljo Beran 44, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtv…

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)