František Svoboda

(1881-?)

žák prof. E. Alemanda a K. Pochwalskiho na akademii ve Vídni; malíř; specializoval se na portréty, zpodobnil řadu významných osob Moravy i Vídně (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2005, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2005)

  • František Svoboda

    (1881-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 208386

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:28

    olej, karton, 43 x 56,5 cm, sign. LD Svoboda, rám, vzadu věnování: Milému příteli Pepíkovi Holerovi věnuje Franta Svoboda, Jihlava vánoce 1950, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Alemanda a K. Pochwalskiho na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu