Jaromír Hofman

(1920-2003)

  • Jaromír Hofman

    (1920-2003)

    Položka č.: 221360

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 11:30

    olej, plátno, 1939, 54 x 44 cm, sign. PD Jaromír Hofman 1939, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kratochvíla a Kysely na UMPRUM v Praze, prof. Pukla na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu