Jan Spáčil

(1892-1982)

  • Jan Spáčil

    (1892-1982)

    Zdíkov na Šumavě

    Položka č.: 200239

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:42

    olej, karton, 1928, 48 x 68,5 cm, sign. PD Jan Spáčil 1928, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody, J. Šetelíka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu