Josef Veselý

(1912-2006)

  • Josef Veselý

    (1912-2006)

    Položka č.: 202034

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:50

    litografie, 49 x 36,5 cm, sign. DU Jos. Veselý, 100/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)