František Vlach

  • František Vlach

    Ošklivá hra

    Položka č.: 234480

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:37

    litografie, 1996, 53,5 x 42,5 cm, sign. PD Vlach 96, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu